  • ASPI-3012S-1R0M-T
ASPI-3012S-1R0M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-3012S-1R0M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-3012S-1R0M-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-3012S-1R0M-T
Description:
Quantity:
In Stock : 3113
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-3012S-1R0M-T
  • Series
    ASPI-3012S
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    2.2A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    1μH
  • DC Resistance (DCR)
    52mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    120MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.87A
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C