  • ASPI-2512-R47N-T2
ASPI-2512-R47N-T2
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-2512-R47N-T2
HK JDW NO:
5-ASPI-2512-R47N-T2
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-2512-R47N-T2
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-2512-R47N-T2
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASPI-2512
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±30%
  • JESD-609 Code
    e3
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    2.15A
  • Inductance
    470nH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    47mOhm
  • Max DC Current
    1A
  • Current - Saturation
    2.75A
  • Height
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm