  • ASPI-2410-3R3M-T2
ASPI-2410-3R3M-T2
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-2410-3R3M-T2
HK JDW NO:
5-ASPI-2410-3R3M-T2
Datasheet:
ASPI-2410-3R3M-T2
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-2410-3R3M-T2
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASPI-2410
  • Size / Dimension
    0.094Lx0.094W 2.40mmx2.40mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Current Rating
    1A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    220mOhm
  • Max DC Current
    1A
  • Current - Saturation
    1.05A
  • Height
    1mm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm