  • ASPI-0403H-2R7M-T
ASPI-0403H-2R7M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0403H-2R7M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0403H-2R7M-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0403H-2R7M-T
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0403H-2R7M-T
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ASPI-0403H
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.157W 4.50mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    2.43A
  • Inductance
    2.7μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    52mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.138 3.50mm