  • ASPI-0315FS-680M-T2
ASPI-0315FS-680M-T2
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0315FS-680M-T2
HK JDW NO:
5-ASPI-0315FS-680M-T2
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0315FS-680M-T2
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Published
    2009
  • Series
    ASPI-0315FS
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    350mA
  • Inductance
    68μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.7Ohm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    300mA
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm