  • ASMG020X113S17
ASMG020X113S17
advertisement
Manufacturer No:
ASMG020X113S17
Manufacturer:
Siretta
HK JDW NO:
709-ASMG020X113S17
Package:
Datasheet:
ASMG020X113S17
Description:
CBL ASSY SMA-UMCC 7.874"
Step5Bar-code shipping tag
ASMG020X113S17
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Published
    2015
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Gray
  • Gender
    Female to Female
  • Style
    U.FL (UMCC) to SMA
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • 1st Connector
    SMA Female Jack
  • 2nd Connector
    U.FL (UMCC) Plug, Female Socket, Right Angle
  • Length
    7.874 200.00mm