  • ASMD2920-100-60V
ASMD2920-100-60V
advertisement
Manufacturer No:
ASMD2920-100-60V
Manufacturer:
Shenzhen JDT Fuse
HK JDW NO:
16126-ASMD2920-100-60V
Package:
Datasheet:
Description:
60V 1.1A 40A 1.5W 2.2A 0.065Ω 0.5s 0.41Ω 2920 Resettable Fuses ROHS