  • ASLD311120DNUS
ASLD311120DNUS
advertisement
Manufacturer No:
ASLD311120DNUS
Manufacturer:
IDEC
HK JDW NO:
354-ASLD311120DNUS
Package:
Datasheet:
Description:
30MM SS 3POS SRR 12V 2NO BLU