  • ASG-D-X-A-1.500GHZ
ASG-D-X-A-1.500GHZ
advertisement
Manufacturer No:
ASG-D-X-A-1.500GHZ
HK JDW NO:
5-ASG-D-X-A-1.500GHZ
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
Programmable Oscillators 3.3Volt 1.500GHz LVDS
Step5Bar-code shipping tag
ASG-D-X-A-1.500GHZ
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ASG-D
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    1.5GHz
  • Frequency Stability
    ±35ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Voltage
    3.46V
  • Min Supply Voltage
    3.13V
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm