  • ARD5004HC
ARD5004HC
advertisement
Manufacturer No:
ARD5004HC
Manufacturer:
Panasonic Electric Works
HK JDW NO:
590-ARD5004HC
Package:
Module, Pin Contacts
Datasheet:
Description:
ARD COAXIAL SWITCH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ARD5004HC
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to ARD5004HC.
  • Package / Case
    Module, Pin Contacts
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Panasonic Electric Works
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 85°C (TA)
  • Series
    ARD
  • Voltage - Supply
    4.5V
  • Circuit
    SPDT
  • Test Frequency
    26.5GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
  • Frequency Range
    26.5GHz