  • AQ147M680FAJME\500
AQ147M680FAJME\500
advertisement
Manufacturer No:
AQ147M680FAJME\500
HK JDW NO:
66-AQ147M680FAJME\500
Package:
1111
Datasheet:
Description:
68pF 500V Ceramic Capacitor 1% 1111
Step5Bar-code shipping tag
AQ147M680FAJME\500
  • Package / Case
    1111
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    68pF
  • Voltage - Rated DC
    500V
  • Height
    2.79mm
  • Length
    2.79mm