  • AQ145M102GAJME
AQ145M102GAJME
advertisement
Manufacturer No:
AQ145M102GAJME
HK JDW NO:
66-AQ145M102GAJME
Datasheet:
AQ145M102GAJME
Description:
AQ 1000pF Ceramic Capacitor ±2% M 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
AQ145M102GAJME
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Feature
    High Q, Low Loss
  • Temperature Coefficient
    M
  • Capacitance
    1000pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    2.79mm
  • Height
    2.79mm
  • Thickness (Max)
    0.102 2.59mm
  • Thickness
    2.5908mm