  • AQ125A181JAJME\500
AQ125A181JAJME\500
advertisement
Manufacturer No:
AQ125A181JAJME\500
HK JDW NO:
66-AQ125A181JAJME\500
Description:
AQ 180pF 50V Ceramic Capacitor ±5% A 0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm -55°C~175°C Surface Mount, MLCC 0505 (1313 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
AQ125A181JAJME\500
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm
  • Tolerance
    ±5%
    RF, Microwave, High Frequency
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    180pF
  • Thickness (Max)
    0.057 1.45mm