  • AP.25M.07.0080A
AP.25M.07.0080A
advertisement
Manufacturer No:
AP.25M.07.0080A
Manufacturer:
Taoglas
HK JDW NO:
774-AP.25M.07.0080A
Package:
Module
Datasheet:
AP.25M.07.0080A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AP.25M.07.0080A
    Select All
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    1.575GHz
  • Height
    2.0066mm
  • Height (Max)
    0.079 2.00mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Packaging
    Tray
  • Feature
    LNA, Filter
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    U.FL (UMCC), IPEX MHF1
  • Applications
    GPS
  • Frequency
    1.57542GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Cable Length
    80mm