  • AP.25F.07.0078A
AP.25F.07.0078A
advertisement
Manufacturer No:
AP.25F.07.0078A
Manufacturer:
Taoglas
HK JDW NO:
774-AP.25F.07.0078A
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
AP.25F.07.0078A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AP.25F.07.0078A
    Select All
  • Frequency (Center/Band)
    1.575GHz
  • Height
    3.9878mm
  • Length
    25mm
  • Width
    25mm
  • Height (Max)
    0.327 8.30mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tray
  • Feature
    Cable - 80mm, LNA, Filter
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    U.FL (UMCC), IPEX MHF1
  • Applications
    GPS
  • Frequency
    1.57542GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Gain
    2dBic
  • Max Frequency
  • Frequency Range
    1.574GHz~1.576GHz
  • RF Family/Standard
    Navigation
  • Antenna Type
    Ceramic Patch
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 1GHz~2GHz