  • AOCJY3A-26.000MHZ-E-SW
AOCJY3A-26.000MHZ-E-SW
advertisement
Manufacturer No:
AOCJY3A-26.000MHZ-E-SW
HK JDW NO:
5-AOCJY3A-26.000MHZ-E-SW
Package:
6-DIP (0.750, 19.05mm), 5 Leads
Description:
OCXO Oscillators 26MHz 5Volts 10ppb -20C +70C
Step5Bar-code shipping tag
AOCJY3A-26.000MHZ-E-SW
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    AOCJY3
  • Size / Dimension
    1.000Lx1.000W 25.40mmx25.40mm
  • Termination
    Radial
  • Type
    VCOCXO
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppb
  • Output
    Sine Wave
  • Height
    13.0048mm
  • Height Seated (Max)
    0.512 13.00mm