  • ANX58-UL-20A
ANX58-UL-20A
advertisement
Manufacturer No:
ANX58-UL-20A
Manufacturer:
OptiFuse
HK JDW NO:
587-ANX58-UL-20A
Package:
Blade, Max
Datasheet:
ANX58-UL-20A
Description:
ANX58-UL-20A datasheet pdf and Fuses product details from OptiFuse stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ANX58-UL-20A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Holder
  • Package / Case
    Blade, Max
  • Series
    ANX58-UL
  • Size / Dimension
    1.181Lx0.346W x 0.846 H 30.00mmx8.80mmx21.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Yellow
  • Voltage - Rated DC
    58V
  • Current Rating (Amps)
    20A