  • ANT-MAG-B50-RPS
ANT-MAG-B50-RPS
advertisement
Manufacturer No:
ANT-MAG-B50-RPS
HK JDW NO:
473-ANT-MAG-B50-RPS
Package:
SMA
Datasheet:
ANT-MAG-B50-RPS
Step5Bar-code shipping tag
ANT-MAG-B50-RPS
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    SMA
  • Published
    2011
  • Impedance
    50Ohm
  • Cable Length
    3.99288m
  • Accessory Type
    Magnetic Base
  • Diameter
    50mm
  • Height
    37.338mm
  • Thickness
    37.4mm