  • ANT-916-CW-RAH-SMA
ANT-916-CW-RAH-SMA
advertisement
Manufacturer No:
ANT-916-CW-RAH-SMA
Manufacturer:
Linx Technologies
HK JDW NO:
473-ANT-916-CW-RAH-SMA
Step5Bar-code shipping tag
ANT-916-CW-RAH-SMA
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMA
  • Gain
    2.2dBi
  • Frequency Range
    850MHz~970MHz
  • Antenna Type
    Whip, Right Angle
  • VSWR
    1.9
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    916MHz
  • Height (Max)
    1.829 46.46mm