  • ANT-868-PML
ANT-868-PML
advertisement
Manufacturer No:
ANT-868-PML
HK JDW NO:
473-ANT-868-PML
Package:
Datasheet:
ANT-868-PML
Step5Bar-code shipping tag
ANT-868-PML
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Series
    PML
  • Feature
    Cable - 305mm
  • Termination
    Solder
  • Applications
    ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
  • Gain
    -2.0dBi
  • Frequency Range
    853MHz~883MHz
  • RF Family/Standard
    General ISM
  • Antenna Type
    Whip, Tilt
  • VSWR
    1.9
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    868MHz
  • Height (Max)
    5.917 150.30mm