  • ANT-868-CW-RAH-SMA
ANT-868-CW-RAH-SMA
advertisement
Manufacturer No:
ANT-868-CW-RAH-SMA
HK JDW NO:
473-ANT-868-CW-RAH-SMA
Package:
SMA
Step5Bar-code shipping tag
ANT-868-CW-RAH-SMA
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Published
    2015
  • Series
    RAH
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
  • Gain
    0.6dBi
  • Frequency Range
    833MHz~903MHz
  • RF Family/Standard
    General ISM
  • Antenna Type
    Whip, Right Angle
  • VSWR
    1.9
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    868MHz
  • Height
    46.99mm