  • ANT-433-MHW-SMA-S
ANT-433-MHW-SMA-S
advertisement
Manufacturer No:
ANT-433-MHW-SMA-S
HK JDW NO:
473-ANT-433-MHW-SMA-S
Package:
SMA
Datasheet:
ANT-433-MHW-SMA-S
Step5Bar-code shipping tag
ANT-433-MHW-SMA-S
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Adhesive
  • Package / Case
    SMA
  • Published
    2012
  • Series
    MHW
  • Feature
    Cable - 2m
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
  • Frequency
    433MHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Cable Length
    1.9812m
  • Bandwidth
    20MHz
  • Gain
    1.2dBi
  • Frequency Range
    413MHz~453MHz
  • RF Family/Standard
    General ISM
  • Antenna Type
    Whip, Center-Fed Double
  • VSWR
    1.9
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Height
    145.0086mm
  • Length
    170.942mm
  • Width
    8.89mm