  • ANT-24G-S18-SMAM
ANT-24G-S18-SMAM
advertisement
Manufacturer No:
ANT-24G-S18-SMAM
Manufacturer:
RF Solutions
HK JDW NO:
661-ANT-24G-S18-SMAM
Package:
Datasheet:
ANT-24G-S18-SMAM
Description:
1 Bands Whip, Straight UHF 2GHz~3GHz Connector Mount SMA Male 2.4GHz 0dBi 0.709 18.00mm General Purpose
Quantity:
In Stock : 24
Step5Bar-code shipping tag
ANT-24G-S18-SMAM
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Connector Mount
  • Published
    2016
  • Part Status
    Active
  • Termination
    SMA Male
  • Applications
    General Purpose
  • Frequency
    2.4GHz
  • Gain
    0dBi
  • Antenna Type
    Whip, Straight
  • VSWR
    2
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz
  • Height (Max)
    0.709 18.00mm