  • ANR-W-10A-18R
ANR-W-10A-18R
advertisement
Manufacturer No:
ANR-W-10A-18R
HK JDW NO:
587-ANR-W-10A-18R
Datasheet:
ANR-W-10A-18R
Description:
ANR-W-10A-18R datasheet pdf and Fuses product details from OptiFuse stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 3350
Step5Bar-code shipping tag
ANR-W-10A-18R
    Select All
  • Mounting Type
    Holder
  • Package / Case
    Blade, ATO/ATC
  • Series
    ANR-W
  • Size / Dimension
    0.760Lx0.197W x 0.494 H 19.30mmx5.00mmx12.54mm
  • Color
    Red
  • Voltage - Rated DC
    32V
  • Current Rating (Amps)
    10A