  • AMI-M12R-1-20-B-1
AMI-M12R-1-20-B-1
advertisement
Manufacturer No:
AMI-M12R-1-20-B-1
HK JDW NO:
49-AMI-M12R-1-20-B-1
Description:
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-M12R-1-20-B-1
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Series
    AMI-M12R
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Two Stage
  • Inductance
    880μH
  • Current
    20A