  • AMI-22-20-6
AMI-22-20-6
advertisement
Manufacturer No:
AMI-22-20-6
HK JDW NO:
49-AMI-22-20-6
Description:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Step5Bar-code shipping tag
AMI-22-20-6
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Configuration
    Single Stage
  • Inductance
    600μH
  • Current
    20A
  • Frequency - Operating
    DC~400Hz