  • AMEPR15D-15100AZ-UD
AMEPR15D-15100AZ-UD
advertisement
Manufacturer No:
AMEPR15D-15100AZ-UD
HK JDW NO:
21-AMEPR15D-15100AZ-UD
Package:
Datasheet:
Description:
80°C-Max -20°C-Min
Step5Bar-code shipping tag
AMEPR15D-15100AZ-UD
  • Weight
    160g
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Efficiency
    80 %
  • Voltage - Isolation
    0V
  • Max Output Current
    1A
  • Voltage - Output
    15V
  • Frequency - Switching
    65kHz
  • Power - Output
    15W
  • Height
    33.02mm
  • Length
    133.096mm
  • Width
    29.972mm