  • AME25-12SJZ
AME25-12SJZ
advertisement
Manufacturer No:
AME25-12SJZ
HK JDW NO:
21-AME25-12SJZ
Package:
Datasheet:
AME25-12SJZ
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 2.1A 25W 6-Pin
Step5Bar-code shipping tag
AME25-12SJZ
    Select All
  • Product Weight (g)
    120
  • Tolerance
    ±2(Typ)
  • Part Status
    Active
  • Type
    Regulated
  • Style
    Enclosed
  • Pin Count
    6
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    0.5%(Typ)
  • Load Regulation
    1%(Typ)