  • AM-20.000MALI-T
AM-20.000MALI-T
advertisement
Manufacturer No:
AM-20.000MALI-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-AM-20.000MALI-T
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AM-20.000MALI-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AM-20.000MALI-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    AM
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±150ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    16pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm