  • AHA25AFB-475R
AHA25AFB-475R
advertisement
Manufacturer No:
AHA25AFB-475R
HK JDW NO:
898-AHA25AFB-475R
Package:
Axial, Box
Datasheet:
Description:
475Ohm, ±1%,
Step5Bar-code shipping tag
AHA25AFB-475R
  • Operating Temperature
    -55°C~250°C
  • Size / Dimension
    1.063Lx1.063W 27.00mmx27.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    475Ohm
  • Power (Watts)
    25W
  • Height Seated (Max)
    0.587 14.90mm