  • AGC0.75NT100
AGC0.75NT100
advertisement
Manufacturer No:
AGC0.75NT100
HK JDW NO:
775-AGC0.75NT100
Package:
Datasheet:
AGC0.75NT100
Description:
SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'
Step5Bar-code shipping tag
AGC0.75NT100
  • Operating Temperature
    -25°C~155°C
  • Color
    Natural
  • Length
    100' 30.48m
  • Diameter - Outside
    0.826 (20.98mm)
  • Diameter - Inside
    0.750 (19.05mm)
  • Wall Thickness
    0.038 0.96mm