ADV3002BSTZ-RL
ADV3002BSTZ-RL
84-ADV3002BSTZ-RL
80-LQFP
0.65mm Tin 80 Video Processing Linear IC ADV3002 80 Pin 80-LQFP
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
Package / Case
Primaryly used in .
There are a lot of Analog Devices Inc.
ADV3002BSTZ-RL Video Processing Linear ICs applications.
- Consumer, Professional, Automotive &Industrial Video
- Gaming Systems
- Notebook, Desktop, All-in-Ones, Tablet, Gaming and Industrial PC
- 10/100/1000 Base-T Signal Switching
- Set Top Boxe
- PC Standalone Video Cards
- Video Trigger Oscilloscopes and Waveform Monitors
- DVB-ASI Equipment
- Low end 14’, 15’, and 17’ bus controlled monitors with OSD
- Genlock Circuits
You can send an inquiry by email, or add the item to the RFQ list and submit it to us.
Tell us the model and quantity you need, our sales staff will reply the price in time.
Email for receiving inquiries: jindawei@hkjdwchip.com
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
The basic freight (for package ≤0.5kg or corresponding volume) depends on the time zone and country.
Currently, our products are shipped through DHL, FedEx, SF, and UPS.
FedEx International, 5-7 business days.
The following are some common countries' logistic time.
Payment Method
| The fee is charged according to the rule of PayPal. | |
Shipping
Package
ADV3002BSTZ-RL
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
Analog Devices Inc.84-ADDI7004BBCZ76-LFBGA, CSPBGA2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-FMS6144AMTC14X14-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-FMS6363CSX8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-FMS6146MTC14X14-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-ADV7619KSVZ-P128-TQFP Exposed Pad2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-ADV7180BCPZ40-VFQFN Exposed Pad, CSP2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD8195ACPZ40-VFQFN Exposed Pad, CSP2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-ADA4417-3ARMZ10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-ADA4430-1YKSZ-R76-TSSOP, SC-88, SOT-3632-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-FMS6141S5X5-TSSOP, SC-70-5, SOT-3532-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-FMS6203MTC1406X14-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-ADA4430-1WYRTZ-R7SOT-23-62-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD9928BBCZ128-LFBGA, CSPBGA2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-ADV7180BSTZ64-LQFP2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-FMS6143CSX8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-ADA4417-3ARMZ-R710-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width)2-3 DaysAdd Compare
ON Semiconductor598-LA72914V-TLM-H16-LSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare