  • ADM6316BX32ARJZ-R7
ADM6316BX32ARJZ-R7
advertisement
Manufacturer No:
ADM6316BX32ARJZ-R7
HK JDW NO:
84-ADM6316BX32ARJZ-R7
Description:
3.3V 5 Terminals 5-Pin ADM6316 Voltage supervisor 1 Channels Min 1V Max 5.5V
Quantity:
In Stock : 648
Step5Bar-code shipping tag
ADM6316BX32ARJZ-R7
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Part Status
    Obsolete
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    40
  • Max Supply Voltage
    5.5V
  • Min Supply Voltage
    1V
  • Voltage - Threshold
    3.2V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    20ms Minimum
  • Min Reset Threshold Voltage
    3.152V
  • Max Reset Threshold Voltage
    3.045V
  • Length
    2.9mm