AD7628KR
AD7628KR
84-AD7628KR
20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
DAC Current - Unbuffered Surface Mount R-2R R 1 B B 7.5mm mm
In Stock : 17234
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
You can send an inquiry by email, or add the item to the RFQ list and submit it to us.
Tell us the model and quantity you need, our sales staff will reply the price in time.
Email for receiving inquiries: jindawei@hkjdwchip.com
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
The basic freight (for package ≤0.5kg or corresponding volume) depends on the time zone and country.
Currently, our products are shipped through DHL, FedEx, SF, and UPS.
FedEx International, 5-7 business days.
The following are some common countries' logistic time.
Payment Method
| The fee is charged according to the rule of PayPal. | |
Shipping
Package
AD7628KR
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to AD7628KR .
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
Analog Devices Inc.84-AD5328ARUZ16-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD5362BSTZ52-LQFP2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD5320BRTZ-500RL7SOT-23-62-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD420ANZ-3224-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD5324ARMZ-REEL710-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD5318ARUZ16-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD5601BKSZ-REEL76-TSSOP, SC-88, SOT-3632-3 DaysAdd Compare
Analog Devices Inc.84-AD5334BRUZ24-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)2-3 DaysAdd Compare