  • ACTL-0750-100 OPT C0.6
ACTL-0750-100 OPT C0.6
advertisement
Manufacturer No:
ACTL-0750-100 OPT C0.6
HK JDW NO:
22-ACTL-0750-100 OPT C0.6
Description:
0.75" SPLIT-CORE CT 100A:333MV
Step5Bar-code shipping tag
ACTL-0750-100 OPT C0.6
  • Size / Dimension
    2.378" L x 0.902" W (60.40mm x 22.90mm)
  • Current Rating (Amps)
    100 A