  • ACASA1002J4992P500
ACASA1002J4992P500
advertisement
Manufacturer No:
ACASA1002J4992P500
Manufacturer:
Vishay / BCcomponents
HK JDW NO:
886-ACASA1002J4992P500
Package:
Molded
Step5Bar-code shipping tag
ACASA1002J4992P500
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    49.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    300mW
  • Length
    1.5mm