  • AC01000001509JACCS
AC01000001509JACCS
advertisement
Manufacturer No:
AC01000001509JACCS
Manufacturer:
Vishay BC Components
HK JDW NO:
886-AC01000001509JACCS
Package:
Axial
Description:
15Ohms, 1W, Wirewound,
Quantity:
In Stock : 9868
Step5Bar-code shipping tag
AC01000001509JACCS
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -40°C~200°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    AC01
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.433L 5.00mmx11.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    15Ohms
  • Composition
    Wirewound
  • Power (Watts)
    1W