  • ABM3C-33.000MHZ-D4Y
ABM3C-33.000MHZ-D4Y
advertisement
Manufacturer No:
ABM3C-33.000MHZ-D4Y
HK JDW NO:
5-ABM3C-33.000MHZ-D4Y
Package:
Description:
Crystal 33MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD Bulk