  • ABM12-32.000MHZ-B2X-T
ABM12-32.000MHZ-B2X-T
advertisement
Manufacturer No:
ABM12-32.000MHZ-B2X-T
HK JDW NO:
5-ABM12-32.000MHZ-B2X-T
Package:
Description:
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 200Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R