  • ABM11W24.5760MHZ8D1XT
ABM11W24.5760MHZ8D1XT
advertisement
Manufacturer No:
ABM11W24.5760MHZ8D1XT
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-ABM11W24.5760MHZ8D1XT
Package:
Description:
Crystal 24.576MHz ±10ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 100Ohm 4-Pin SMD T/R