  • ABM10W50.0000MHZ4B1UT
ABM10W50.0000MHZ4B1UT
advertisement
Manufacturer No:
ABM10W50.0000MHZ4B1UT
HK JDW NO:
5-ABM10W50.0000MHZ4B1UT
Package:
Description:
Crystal 50MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 4pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R