  • ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
HK JDW NO:
5-ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
Description:
CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ABLS3-16.384MHZ-D4Y-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Tolerance
    0.003%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    16.384MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    2.4892mm
  • Height Seated (Max)
    0.098 2.50mm
  • Length
    11.4046mm
  • Width
    4.7mm