  • ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T
ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T
HK JDW NO:
5-ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T
Description:
CRYSTAL 25.000MHZ 18PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ABLS2-25.000MHZ-D4Y-T
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ABLS2
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • JESD-609 Code
    e3
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    L11.4XB4.7XH3.3 (mm)/L0.449XB0.185XH0.13 (inch)
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    3rd Overtone
  • Drive Level
    100 µW
  • Height Seated (Max)
    0.130 3.30mm