  • ABLS-13.560MHZ-B4Y-T
ABLS-13.560MHZ-B4Y-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLS-13.560MHZ-B4Y-T
HK JDW NO:
5-ABLS-13.560MHZ-B4Y-T
Package:
HC-49/US
Description:
CRYSTAL 13.560MHZ 18PF SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ABLS-13.560MHZ-B4Y-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ABLS
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    MHz Crystal
  • Capacitance
    18pF
  • Frequency
    13.56MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.165 4.20mm