  • ABLS-13.560MHZ-B4Y
ABLS-13.560MHZ-B4Y
advertisement
Manufacturer No:
ABLS-13.560MHZ-B4Y
HK JDW NO:
5-ABLS-13.560MHZ-B4Y
Package:
Description:
Crystal 13.56MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD Bulk