  • ABLNO-V-80.000MHZ-T
ABLNO-V-80.000MHZ-T
advertisement
Manufacturer No:
ABLNO-V-80.000MHZ-T
HK JDW NO:
5-ABLNO-V-80.000MHZ-T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVCMOS
Step5Bar-code shipping tag
ABLNO-V-80.000MHZ-T
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ABLNO
  • Size / Dimension
    0.563Lx0.343W 14.30mmx8.70mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±18ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    25mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Voltage
    3.465V
  • Min Supply Voltage
    3.135V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    6.5024mm
  • Height Seated (Max)
    0.217 5.50mm
  • Length
    14.3002mm
  • Width
    8.7122mm