  • AB-GES-L27104W504N3
AB-GES-L27104W504N3
advertisement
Manufacturer No:
AB-GES-L27104W504N3
HK JDW NO:
46-AB-GES-L27104W504N3
Package:
Description:
INGENI-AC 120VAC LINEAR 270*20MM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AB-GES-L27104W504N3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Series
    AB-GES
  • Size / Dimension
    271.00mm Lx20.00mm W
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Engine
  • Color
    White, Cool
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    120VAC
  • CCT (K)
    5000K 3-Step MacAdam Ellipse
  • CRI (Color Rendering Index)
    80
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    25°C