  • #A914BYW-220M=P3
#A914BYW-220M=P3
advertisement
Manufacturer No:
#A914BYW-220M=P3
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-#A914BYW-220M=P3
Package:
Datasheet:
#A914BYW-220M=P3
Description:
Quantity:
In Stock : 2979
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
#A914BYW-220M=P3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    FERRITE
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    22 µH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.275Ohm
  • Inductor Application
    DC-DC CONVERTER
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.7A