  • A50IF22202660K
A50IF22202660K
advertisement
Manufacturer No:
A50IF22202660K
HK JDW NO:
417-A50IF22202660K
Description:
22nF Film Capacitor 10% Axial 250V-DC 160V-AC
Step5Bar-code shipping tag
A50IF22202660K
    Select All
  • Factory Lead Time
    28 Weeks
  • Published
    2015
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Axial
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Voltage - Rated AC
    160V