  • A1P50S65M2-F
A1P50S65M2-F
advertisement
Manufacturer No:
A1P50S65M2-F
HK JDW NO:
761-A1P50S65M2-F
Datasheet:
A1P50S65M2-F
Description:
IGBT MOD 650V 50A 208W ACEPACK1
Step5Bar-code shipping tag
A1P50S65M2-F
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C TJ
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Power - Max
    208W
    650V
  • Current - Collector (Ic) (Max)
    50A
  • Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
    2.3V @ 15V, 50A
  • Input Capacitance (Cies) @ Vce
    4.15nF @ 25V